Osobné nástroje
Nachádzate sa tu: Titulná stránka / Archív / Citáty / Odkaz lesníka lesníkom: Zato že je vo vašich silách les zničiť, ste pravdepodobne nadobudli presvedčenie že ho dokážete aj vyliečiť. Ja zase tvrdím že vám chýba pokora a nedokážete vyliečiť ani len jednu jedinú chorú dážďovku.

Odkaz lesníka lesníkom: Zato že je vo vašich silách les zničiť, ste pravdepodobne nadobudli presvedčenie že ho dokážete aj vyliečiť. Ja zase tvrdím že vám chýba pokora a nedokážete vyliečiť ani len jednu jedinú chorú dážďovku.

liecitelia lesa bigall tak ako masiar ma zodpovednost za kvalitu a sortiment masa, tak maju lesohospodari zodpovednost za kvalitu a sortiment drevnej hmoty. pokial by si to napisal takto tak by som s tebou suhlasil. alebo sa mylim a hospodarite s kuvickami, dubnikmi a vrzunikmi? o akej zodpovednosti si vlastne hovoril? ja vidim u Erika a Misa v tom co robia, hovoria a co pisu daleko vacsiu zodpovednost za les ako u niekoho kto si mysli, ze ked stal 30 rokov na lesnom sklade a meral tam drevo tak les najlepsie pozna a nieco o nom vie. este k tej modernej medicine a lieceniu, zato ze je vo vasich silach les znicit, ste pravdepodobne nadobudli presvedcenie ze ho dokazete aj vyliecit. ja zase tvrdim ze vam chyba pokora a nedokazete vyliecit ani len jednu jedinu choru dazdovku. Autor prispevku: Karol Kalisky